Rüyada birinin senin memene dokunması

Rüyada birinin senin memene dokunması daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin senin memene dokunması gördüyseniz:

  • Elde olan bilgilere göre harekete geçmemeniz gereken konular olabilir.

Rüyada birinin senin memene dokunması sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada memene ellenmesi kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin memene dokunması para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin senin dizine yatması işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin senin taşındığını görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, aile saadetinin de artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin senin kalbini kırmak çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine yorulur.

Rüyada birinin senin yüzünden ölmesi yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin senin elini ısırması doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.