Rüyada birinin halı yıkamak

Rüyada birinin halı yıkamak endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına rivayet eder.

Rüyada birinin halı yıkamak gördüyseniz:

  • Canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak konuşmalar yapılabilir.

Rüyada ölü birinin halı getirmesi yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin halı getirmesi açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına işaret eder.

Rüyada birinin halı yıkamak eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin halı çırpması eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin halı sermesi mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, ancak yılmayacağına delalettir.

Rüyada birinin halı silkelediğini görmek işlerinin de rast gideceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ölen birinin halı sermesi iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin evine halı sermek bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.