Rüyada birinin askere gideceğini duymak

Rüyada birinin askere gideceğini duymak el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, daha iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin askere gideceğini duymak gördüyseniz:

  • Bazı konuları sürekli erteleyen veya planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilirler.

Rüyada birinin askere gideceğini duymak kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, allah yolunda ilerleyeceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine alamet eder.

Rüyada birinin askere gideceğini görmek rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin askere gideceğini öğrenmek sorunların kısa sürede aşılacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine yorulur.

Rüyada askere gideceğini söylemek çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin askere gideceğini söylemesi çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada bir kadının askere gideceğini duymak çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunun askere gideceğini görmek hem yıpranacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada askere gideceğini görmek diyanet hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.