Rüyada bir şeyle suçlanmak

Rüyada bir şeyle suçlanmak sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, borca batacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına, talihin yüze güleceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, kısmetsizlik yaşayacağına inanılır.

Rüyada bir şeyle suçlanmak gördüyseniz:

  • Aşka zaman ayırmalısınız.

Rüyada bir şeyle suçlanmak herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada bir şeyle uçmak uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine işaret eder.

Rüyada yapmadığın bir şeyle suçlanmak dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine işarettir.

Rüyada yapmadığın şeyle suçlanmak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine tabir olunur.

Rüyada bir şeyle uçtuğunu görmek neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, inancının eksileceğine rivayet eder.

Rüyada bir şeyle uğraşmak iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments