Rüyada bilek güreşi yaptığını görmek

Rüyada bilek güreşi yaptığını görmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, çalışmalarının artacağına, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, saadetinin yükseleceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine inanılır.

Rüyada bilek güreşi yaptığını gördüyseniz:

  • Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir.

Rüyada bilek güreşi yaptığını görmek kişinin her daim iyi anılacağına, fakirlerin güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bilek güreşi görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına yorulur.

Rüyada bilek güreşi yapmak islami kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına işarettir.

Rüyada baba ile bilek güreşi yapmak aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, verilen kararların geri çekileceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşla bilek güreşi yapmak hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilek güreşi kazanmak işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada kızla bilek güreşi yapmak sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekle bilek güreşi yapmak uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments