Rüyada başkasının yüzünde siyah nokta görmek

Rüyada başkasının yüzünde siyah nokta görmek özlemlerini bitireceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine delalettir.

Rüyada başkasının yüzünde siyah nokta gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ya da eski bir sevgiliniz sizi arayabilir.

Rüyada başkasının yüzünde siyah nokta görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde siyah nokta çıktığını görmek birlikte kâh ağlayacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde siyah nokta görmek bereketli işlere gireceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada kendi yüzünde siyah nokta görmek alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, atılım yapacağına, ileriye gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde siyah nokta görmek stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzünde siyah nokta sıkmak kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine delalettir.

Rüyada yüzünde siyah nokta sıkmak güzel davetler alacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine tabir olunur.

Rüyada eşimin yüzünde siyah nokta görmek ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevda.

Rüyamda bayramlaşmak için kalabalık ortam giriyorum. O ortam da ailem de oturuyordu hatta uzakta olan babam da oturuyordu. Ben sırası ile ellerine uzanınca görüyorum ki bazı kişilerin ellerinde ve yüzlerinde siyah noktalar var . Bunlar ne diye sorduğumda Yeni salgın Mantar olduğunu söylüyorlardı. Abimin eline uzandığımda elleri yüzü Kocaman ve Bir sürü noktalarla doluydu midem bulanıyor ve öpmem ben diyorum tüylerim ürperiyor hala midem bulanıyor

Cetin

Rüyamda eşimin yuzunde siyah noktalar çıkmıştı. O dar coktuki . Bir erkeğin yüzünde sakallari gibi siyah noktalardi. Bir yerde Oturuyorduk karşımızda ünlü bir türkücü vardı eşim utanmasin diye ellerimle eşimin örtmeye çalışarak eşimin yüzündeki bu noktalar benim yüzümden oldu dedim. Ve gülüştük. Ne anlama gelir