Rüyada başkasının seni rüyasında görmesi

Rüyada başkasının seni rüyasında görmesi sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına işarettir.

Rüyada başkasının seni rüyasında görmesi gördüyseniz:

  • Geleceğinizi ilgilendiren konularda disiplinli hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada başkasının seni rüyasında görmesi esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gördüğün kişi seni rüyasında görür mü işinin gücünün hep rast gideceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının beni rüyasında görmesi bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına rivayet eder.

Rüyada gördüğün kişinin seni rüyasında görmesi hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada gördüğün kişide seni rüyasında görür mü rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin seni rüyasında görmesi iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına delalet etmektedir.

Rüyada rüyasında karabasan görmek allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada başkasının seni yıkaması sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

6 thoughts on “Rüyada başkasının seni rüyasında görmesi

  1. Arkadaşım beni rüyasında benim sarışın bir kız kardeşim varmış ve o hastaymış ben siyahlar giyinmişim ama gülümsüyormuşum ne demen acaba

  2. Kuzenim beni rüyasında görmüş ben sakat kalmışım ve beni sandalyeyle gezdiriyormuş anlamini bilen varmı?

  3. Merhaba. Rüyayı gören tanıdığım biri. Rüyasında beni iflas etmiş bir tanıdığımın, kimisi dolu kimisi boş kuş kafeslerini alırken görüp sorduğunda, bunları satacağımı söylemişim. Ne anlam çıkartabiliriz acaba?

    • Rüyasında bir tanıdığım benim bir erkek çocuğumun olduğunu onu emzirdigini görmüş ve çocuğun çok güzel olduğunu görmüş ne anlama geliyor

  4. Arkadaşım rüyasında beni görmüş.Rüyasında tekneyle benim evime geliyormuş Ev beyaz boyalı bir evmiş.ben arkadaki bahçeye geçelim demişim.Arka bahçe beyaz taşlarla yemyeşil ağaçlarla kaplıymış. Ağaçların üzerinde yapraktan çok meyve varmış.Hayırlara vesile olsun.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.