Rüyada başkasının ağzına kusmak

Rüyada başkasının ağzına kusmak aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, malının artacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının ağzına kusmak gördüyseniz:

  • Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir.

Rüyada başkasının ağzına kusmak eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına inanılır.

Rüyada başkasının ağzına tükürdüğünü görmek kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına işaret eder.

Rüyada başkasının ağzına tükürmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının ağzına bakmak birçok engelin aşılacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada başkasının dişini ağzına almak neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına delalettir.

Rüyada başkasının ağzına yılan girdiğini görmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzına arı girmesi sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağzına diş düşmesi zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.