Rüyada başka biriyle nişanlandığını görmek

Rüyada başka biriyle nişanlandığını görmek allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, tövbelerin kabul olacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına alamet eder.

Rüyada başka biriyle nişanlandığını gördüyseniz:

  • gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada başka biriyle nişanlandığını görmek huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin başka biriyle nişanlandığını görmek üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kocasının başka biriyle nişanlandığını görmek karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle nişanlandığını görmek iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka biriyle nişanlandığını görmek zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, özlem gidereceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşinin başka biriyle nişanlandığını görmek karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka biri ile nişanlandığını görmek önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle nişanlandığını görmek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.