Rüyada balinaya yem olmak

Rüyada balinaya yem olmak dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine yorulur.

Rüyada balinaya yem olmak gördüyseniz:

  • Aşırı masraflara girebilirsiniz.

Rüyada balinaya yem olmak şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada balinaya dönüşmek bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına alamet eder.

Rüyada balinaya ekmek vermek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine işaret etmektedir.

Rüyada balinaya balık vermek zahmeti işlerin kolaylaşacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada balinaya sarılmak kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına yorulmaktadır.

Rüyada balinaya binmek zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada balinaya dokunmak karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada balinaya yardım etmek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments