Rüyada azap meleği görmek

Rüyada azap meleği görmek yolunda giden hayatın bozulacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, kulluk görevini ihmale edeceğine, yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına alamet eder.

Rüyada azap meleği gördüyseniz:

  • Özgürce hareket ediyorsunuz.

Rüyada azap meleği görmek sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine alamet eder.

Rüyada meleği erkek görmek kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına inanılır.

Rüyada dilek meleği görmek verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına alamet eder.

Rüyada vahiy meleği görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada azap çekmek yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada azap ayeti okumak kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine tabir olunur.

Rüyada cehennemde azap çektiğini görmek kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ölen kişinin azap çekmesi sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments