Rüyada ateş veya

Rüyada ateş veya hastalıkların iyileşeceğine, yeni mallara sahip olacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ateş veya gördüyseniz:

  • Diğerlerine yaklaşımlarınız başarı oranını da etkileyebilir.

Rüyada kül ateş işlerin aksamayacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ateş ve kül bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada ateş bükmek girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına inanılır.

Rüyada ateş edilmesi yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ateş kokusu ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada ağzından ateş sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına yorulur.

Rüyada ateş saçmak saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, ekmeğinin azalmayacağına yorulur.

Rüyada ateş gördüm kulluk derecesinin artmasına, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments