Rüyada arsanın değerlendiğini görmek

Rüyada arsanın değerlendiğini görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, insanlarla uyumunun artacağına, girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, yönlendireceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine rivayet eder.

Rüyada arsanın değerlendiğini gördüyseniz:

  • Baskıcı kişilere boyun eğmemeli, kendi yolunuzdan ilerlemelisiniz.

Rüyada arsanın değerlendiğini görmek zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada arsanın satılması iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına yorulur.

Rüyada arsanın yandığını görmek işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada arsanın değerlendiğini görmek

  1. Rüyada babam evimizin yanı çok değer alıcak dedi ve tepeyi gördüm bizim ev caddede o cadde üzerinde biraz ilerde bir arsam var cadde düzdür ama tepeyi gördüm ve benim başka bir mahallede tepede iki arsam var bu rüyayı anlayamadım yorumlarmısınız lütfen

    • Mürşid der ki,
      Görülen rüya değerlere, başarıya ve mala delalettir. Rüya yorumuna göre kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına; yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına; parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.