Rüyada amcanın seni kurtarması

Rüyada amcanın seni kurtarması kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, adını herkese duyuracağına, huzura kavuşacağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada amcanın seni kurtarması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmalısınız.

Rüyada amcanın seni kurtarması yeni bir sosyal çevreye gireceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Rüyada amcanın seni öpmesi istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına delalettir.

Rüyada amcanın seni çağırdığını görmek tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine rivayet eder.

Rüyada amcanın seni sevmesi sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada amcanın seni dövmesi atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada amcanın seni vurması kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada amcanın seni koruması hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada amcanın bayılması dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.