Rüyada altın günü görmek

Rüyada altın günü görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, bir bebek sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada altın günü gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin saplantıları ya da kör noktaları üretkenliğiniz üzerinde tutumunuza bağlı olarak artı ya da eksi etkiler yapabilir.

Rüyada altın günü görmek insanlığıyla herkese örnek olacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına delalettir.

Rüyada kış günü karpuz iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada yılbaşı günü daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine tabir olunur.

Rüyada kandil günü gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına yorulur.

Rüyada yaz günü bot giymek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, hastalıkların kalmayacağına delalet eder.

Rüyada çarşamba günü eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yaş günü kutlamak maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına delalettir.

Rüyada bayram günü ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.