Rüyada altın gömlek

Rüyada altın gömlek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine delalettir.

Rüyada altın gömlek gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz bir hayli ilginç olabilir.

Rüyada altın yüzük ve altın bilezik takmak kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine inanılır.

Rüyada altın bilezik ve altın görmek çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın görmek altın almak aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine inanılır.

Rüyada altın görmek altın toplamak çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bozdurup altın almak ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın altın görmek işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına delalet eder.

Rüyada altın yüzük ve altın küpe görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments