Rüyada abdest alırken ayağı yıkamamak

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamamak rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamamak gördüyseniz:

  • Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamamak işlerinin yaver gideceğine, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine delalet eder.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına işaret eder.

Rüyada abdest alırken osurmak sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine inanılır.

Rüyada abdest alırken zorlanmak zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdest alırken su kesilmesi güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdest alırken kan görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, aksiliklerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alırken cin görmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdest alırken uyanmak hayırlı kapılar açılacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments