Rüyada zihgir görmek

Rüyada zihgir görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, refaha erişileceğine, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada zihgir gördüyseniz:

 • Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.

Rüyada zihgir görmek işinde verimsiz olacağına, güç kaybedeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

6 yorum “Rüyada zihgir görmek

 1. Ruyamda zihgir satin almak icin dukkan gibi bir yere giriyorum ama icerisi erkek kjraathanesi gibi erkek dolu. Zihgir aradigimi soyluyorum fiyatini soruyorum 7 lira gibi bisey diorlar. gosteriyorlar bikac yuzuk deniyorum ama aradigimi bulamiyorum. pencere onunde de yuzukler oldugunu farkediyorum onlari sorunca onlar daha olmamis dior. Sonra bu yukleri yapan kisinin ismini soyleyerek burda olmadigini soyluyor (o zihgirler yaoan kisinin adi mustafaymis) Baska yok mu diorm orda bi baska adam bende var dior sonra gidip anahtar getirior kendi zihgirlerinin oldugu kapiyi acmak icin sonra ben orda tanidik bi kisiye rastliyorum konusuyoruz bana diyo sen etek mi giymissin hayir diorm pantolon bu diorm genis pantolon (uzun tunik altina pantolon giymisim) sonra arkami donuyorum adam zihgirlerin olduguodanin kapisini aciyo oraya dogru gidiorm. Uyaniyorum

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız keyfe, atılan adıma ve tarihe delalettir. Rüya alimlerine göre sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine; hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına; bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya işaret eder.

 2. Rüyamda birinin parmağıma siyah zihgir taktığını görüyordum tanımadığım yüzler ve siyah zihgirin ortasında bir krem yA göz yaka boncuk olduğunu görüyordum

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız arkadaşa, keyfe ve hayallere alamettir. Rüya yorumuna göre hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına; ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına; çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına tabir olunur.

 3. Rüyamda sevdiğim kadın burnunun üstüne gümüş zihgir takmış görüyorum yanında da da iki büyük şeffaf poşetin içinde ağzına kadar siyah kuru üzüm var üzümler onun ben de İçin den1 -2 avuç alıyorum , yanında iki kadın var ama uzak o kadınları tanıyorum ama sevmediğim insanlar .

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız bağlılığa, kazanmaya ve zenginliğe delalettir. Rüya alimlerine göre kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine; rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına; kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.