Rüyada yüzünün kuruması

Rüyada yüzünün kuruması atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünün kuruması gördüyseniz:

  • Bazı konuların sizinle veya yaptıklarınızla ilgisi olmadığını düşünebilirsiniz.

Rüyada yüzünün kıllanması kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün boyanması aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına işaret eder.

Rüyada yüzünün öpülmesi huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada yüzünün kuruması yaşamdan elini eteğini çekeceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada yüzünün dökmesi sorunlarının azalacağına, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünün yırtılması mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün kırışması evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada yüzünün tüylenmesi ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.