Rüyada yüzünün derisinin soyulması

Rüyada yüzünün derisinin soyulması güzel sözler işiteceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün derisinin soyulması gördüyseniz:

  • Mesleki konularda daha temkinli olmanız gerekiyor.

Rüyada yüzünün derisinin soyulması çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına yorulur.

Rüyada yüzünün derisinin dökülmesi deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine inanılır.

Rüyada yüzünün derisinin kalkması azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına delalettir.

Rüyada yüzünün derisinin soyulması ne demek işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine delalet eder.

Rüyada yüzünün derisinin kalktığını görmek tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine işaret eder.

Rüyada yüzünün derisinin yüzüldüğünü görmek çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine inanılır.

Rüyada kendi yüzünün derisinin soyulduğunu görmek daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada birinin yüzünün derisinin soyulduğunu görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halime

Rüyamda yüzümün derisi kendiliğinden kalkıp soyuluyor çene kemiğimin üst yan ak yerleri soyulan yerler.Yeni deri mor renkte ama yeni deriyle yüzüm daha güzel ve belirgin tabiri nedir acaba?

Fazilet

Merhabalar rüyamda bir sürü yardımın arasında yemeğe oturacakken çenemin derisini soymaya başlıyorum. Git gide yüzümü de soyacaktım ama acı yok, lekeli yara deriyi soyuyorum