Rüyada yüzün terlemesi

Rüyada yüzün terlemesi kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzün terlemesi gördüyseniz:

  • Duygu sömürüsü ya da duygusal şantaj yapan kişilere dikkat edin.

Rüyada yüzün beneklenmesi hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına işarettir.

Rüyada yüzün solması onlara doyasıya sarılacağına, kendine olan güvenini yitireceğine yorulur.

Rüyada yüzün boyanması yeni kişilerle tanışacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzün kabarması zenginlik ve bolluk içinde olacağına, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine inanılır.

Rüyada yüzün yenilenmesi sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada yüzün kızarması iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yüzün pul pul olması işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sol yüzün şişmesi kısmetsizlik yaşanmayacağına, ağız tadına kavuşacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments