Rüyada yüzün alerji olması

Rüyada yüzün alerji olması kişisel yeteneklerini geliştireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, de zenginliğe kavuşacağına, idealist kimse olacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına yorulur.

Rüyada yüzün alerji olması gördüyseniz:

  • Faydasız argümanlar ya da yürümesi zor anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada yüzün alerji olması yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına inanılır.

Rüyada yüzde alerji içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kollarda alerji görmek eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine delalettir.

Rüyada alerji olmuş bebek görmek kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına delalettir.

Rüyada kardeşinin alerji olduğunu görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına delalet eder.

Rüyada bütün vücutta alerji görmek karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyada alerji olan birini görmek çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunun alerji olduğunu görmek sevdikleri ile bir arada olacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments