Rüyada yürüme engelli birinin yürüdüğünü görmek

Rüyada yürüme engelli birinin yürüdüğünü görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, düzenin bozulacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine inanılır.

Rüyada yürüme engelli birinin yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Bazı işlerin hallolması için beklediğiniz kişiler varsa, sonsuza dek beklemek zor olabilir.

Rüyada yürüme engelli birinin yürüdüğünü görmek alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada yürüme engelli görmek zor zamanlar yaşanacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine rivayet eder.

Rüyada yürüme engelli birine yardım etmek uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine rivayet eder.

Rüyada engelli birinin yürüdügünü görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yürüme engelli birini görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yürüme engelli birini yürürken görmek bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada engelli birisinin yürüdüğünü görmek mal varlığının neredeyse eriyeceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada engelli çocuğunun yürüdüğünü görmek aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments