Rüyada yumurtlayan kaz görmek

Rüyada yumurtlayan kaz görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kötü işlere girmeyeceğine, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına işarettir.

Rüyada yumurtlayan kaz gördüyseniz:

  • Her şey yolundaysa, hızla ilerlemeye devam edin.

Rüyada yumurtlayan kaz görmek çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işarettir.

Rüyada yumurtlayan inci görmek kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada yumurtlayan güvercin görmek büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına rivayet eder.

Rüyada yumurtlayan tavuklar görmek çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine rivayet eder.

Rüyada yumurta yumurtlayan tavuk görmek yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumurtlayan siyah tavuk görmek uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada yumurtlayan beyaz tavuk görmek daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına alamet eder.

Rüyada sürekli yumurtlayan tavuk görmek geçim derdi yaşayacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.