Rüyada yumurta çatladığını görmek

Rüyada yumurta çatladığını görmek iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, kötü yola sapmayacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, dirliğin bozulabileceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada yumurta çatladığını gördüyseniz:

  • Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gtmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz.

Rüyada yumurta çatladığını görmek ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada binanın çatladığını görmek bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir camın çatladığını görmek bahtının açık olacağına, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına inanılır.

Rüyada sırtının çatladığını görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, düşmanlarına da dost olacağına işaret etmektedir.

Rüyada topuklarının çatladığını görmek bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada ellerin çatladığını görmek evliyse çocuk sahibi olacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada göbeğinin çatladığını görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yumurtaların çatladığını görmek alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments