Rüyada yumurta almaya çalışmak

Rüyada yumurta almaya çalışmak kötü ve zor günler yaşanacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, huzurunu kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumurta almaya çalışmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya bizzat sizi ilgilendiren konularda yapılan tartışmaların dışında kalmaya çalışmalısınız.

Rüyada yumurta almaya çalışmak çok büyük zararlara uğrayacağına, gayretlerinin ödüllendirileceğine yorulur.

Rüyada yumurta almaya gitmek kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle yumurta almaya gitmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada yumurta pişmiş yumurta görmek kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumurta kırık yumurta görmek çok pişmanlık duyacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına alamet eder.

Rüyada ev almaya bakmak kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada süt almaya çalışmak bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bot almaya gitmek başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments