Rüyada yüksekten düşmek ihya

Rüyada yüksekten düşmek ihya büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına delalettir.

Rüyada yüksekten düşmek ihya gördüyseniz:

  • Çalışma arkadaşlarınızla daha iyi geçinmenin yollarını bulmanız veya meslektaşlarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunmanız durumunda önemli bir pozisyona gelebilirsiniz.

Rüyada hamileyken yüksekten düşmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada yüksekten düşmek ve kurtulmak kötü karakterli bir kadına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada yüksekten düşmek nablusi rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kaçarken yüksekten düşmek hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada baskasinin yüksekten düşmek malına mal, parasına da para ekleyeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına yorulur.

Rüyada birini yüksekten düşmek rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksekten havuza düşmek lükse ve konfora kavuşacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments