Rüyada yüksek dar merdivenden inmek

Rüyada yüksek dar merdivenden inmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada yüksek dar merdivenden inmek gördüyseniz:

  • Siz farkında olmasanız da, çevrenizdeki kişiler bazı tavırlarınızı eleştiriyor olabilirler.

Rüyada yüksek bir merdivenden inememek yaşam standartlarının yükseleceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek dar merdivenden inmek ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek merdivenden inmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, önemli kararlar alınacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek merdivenden kayarak inmek sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına inanılır.

Rüyada yüksek merdivenden denize inmek sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek merdivenden aşağı düşmek kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına yorulur.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı bakmak borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine inanılır.

Rüyada çok yüksek bir merdivenden inmek ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, kurulu düzeni olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.