Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı bakmak

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı bakmak manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, kişinin her daim iyi anılacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı bakmak gördüyseniz:

  • Size bazı şeyler sunan kişiler olabilir.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı bakmak akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek merdivenden aşağı düşmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına işarettir.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı inmek ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine inanılır.

Rüyada yüksek merdivenden aşağı inmek sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden aşağı koşmak maddi kolaylığa ulaşacağına, o masumların bedduasını alacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı bakmak bolluğa ve berekete kavuşacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada taş merdivenden aşağı inmek maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada dik merdivenden aşağı inmek sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments