Rüyada yukarıya doğru koşmak

Rüyada yukarıya doğru koşmak mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, umutlarının tazeleneceğine inanılır.

Rüyada yukarıya doğru koşmak gördüyseniz:

  • Fazla temkinli davranıyor ya da aynı anda pek çok işe koşturuyor olabilirsiniz.

Rüyada yukarıya doğru koşmak yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yukarıya doğru uçmak zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, yaşamının uzun olacağına yorulur.

Rüyada yukarıya doğru yükselmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına işaret eder.

Rüyada yukarıya doğru yürümek işlerin yakın zamanda açılacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine delalettir.

Rüyada yukarıya doğru çıkmak hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına delalettir.

Rüyada yukarıya zıplamak nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yukarıya tırmanmak yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada merdivenlerden yukarıya çıkmak düşmanların barışacağına, koltuğunun yükseleceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments