Rüyada yoğurt tatmak

Rüyada yoğurt tatmak şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, hastalıkların kalmayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, hayatının bereketli ve verimli olacağına, yanlış işlere girileceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurt tatmak gördüyseniz:

  • Sizi üzen veya güvendiğiniz bazı kişiler bazı konularda ilerlemenizi engelliyor olabilirler.

Rüyada yoğurt yaymak rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yoğurt çalkalamak haksızlık ve nankörlük göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yoğurt peynir eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, umutlarını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada yoğurt mayası işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada az yoğurt görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına delalettir.

Rüyada süt yoğurt yemek bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yoğurt yedirmek bazı büyük çalışmalar yapacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir tas yoğurt yemek çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments