Rüyada yılanları süpürmek

Rüyada yılanları süpürmek sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine inanılır.

Rüyada yılanları süpürmek gördüyseniz:

  • Bazı durumlarda şans gerçekten yüzümüze güler.

Rüyada su yılanları görmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılanları süpürmek onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanları kurtarmak hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada yılanları zehirlemek işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına delalettir.

Rüyada yılanları atmak güzel bir bayanla evlilik yapacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada piton yılanları görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada çiftleşen yılanları öldürmek geçim sorunuyla karşılaşacağına, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına rivayet eder.

Rüyada yılanları görmek ne demek sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.