Rüyada yılanın sevmesi

Rüyada yılanın sevmesi daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın sevmesi gördüyseniz:

  • Belki onların da kendilerine göre haklı olduğu yerler olabilir ya da en azından ne yapmaya çalıştıklarını anlamaya çalışabilirsiniz.

Rüyada yılanın göz sokması iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine yorulur.

Rüyada yılanın ölmemesi kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, işlerine yeni işler katacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın boğması hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın dişi sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine tabir olunur.

Rüyada yılanın kuş olması aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın anlamı yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına delalettir.

Rüyada yılanın dönüşmesi hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada ölü yılanın dirilmesi sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.