Rüyada yılanın erimesi

Rüyada yılanın erimesi hastalıktan şifa bulmaya, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, kişinin şansının artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın erimesi gördüyseniz:

  • İşle ilgili olumlu gelişmeler, destekler veya takdirler ön plana çıkıyor.

Rüyada yılanın yemesi sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada yılanın eve girmesi birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, kötü gününden de geri duracağına işaret eder.

Rüyada yılanın bağırması eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada yılanın sokmaması ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, elin bollaşacağına rivayet eder.

Rüyada eve yılanın gelmesi ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, aileden ayrı kalınacağına yorulur.

Rüyada yılanın atlaması bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yılanın anlamı başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine tabir olunur.

Rüyada yılanın erimesi mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, iç huzurunun yerinde olacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.