Rüyada yılanın elimi ısırması

Rüyada yılanın elimi ısırması kazancının artacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bunu allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın elimi ısırması gördüyseniz:

  • Yapacağınız seçimler herkesi memnun etmese de, seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada yılanın elimi ısırması hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına yorulur.

Rüyada elimi görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına yorulur.

Rüyada elimi kesmek kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, dininden vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada elimi at ısırdı her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, gelirinin garanti olacağına delalet etmektedir.

Rüyada elimi tutmak borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ineğin elimi ısırması şans ve kısmet elde edeceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada erkeğin elimi tutması işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elimi yılan sokması düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine işaret eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.