Rüyada yılan ısırması acımaması

Rüyada yılan ısırması acımaması zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hayallerinin de yarım kalacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, paslı bir çiviye basabileceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine işaret eder.

Rüyada yılan ısırması acımaması gördüyseniz:

  • Sağlık, finans ya da hukuk başlıkları altında meydana gelebilecek aksilikleri yönetebilecek konumda olmanız gerekiyor.

Rüyada yılan ısırması ve morarması çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, acı veren kazalara işarettir.

Rüyada mavi yılan ısırması karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine yorulur.

Rüyada yılan kolundan ısırması bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayagını yılan ısırması hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini yılan ısırması çok güzel günler göreceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dilini yılan ısırması ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada baskasini yılan ısırması sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine yorulur.

Rüyada yılan ısırması kanaması kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments