Rüyada yılan fare görmek

Rüyada yılan fare görmek kötü gidişe dur denileceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılan fare gördüyseniz:

  • Gözden kaçabilecek ufak bir iş daha sonra başınızı oldukça ağırtabilir.

Rüyada yılan fare görmek bir beladan kurtulacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya işaret eder.

Rüyada fare yılan görmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet eder.

Rüyada fare ile yılan görmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada yılan fare timsah görmek eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına yorulur.

Rüyada yeşil yılan ve fare görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada fare yiyen yılan görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada yılan ve fare görmek ne demek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılan böcek ve fare görmek verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments