Rüyada yeşil zeytin agacı

Rüyada yeşil zeytin agacı rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, yaşama hevesinden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil zeytin agacı gördüyseniz:

  • Karışık sinyaller göndermeniz olayları daha da karışık hale getirebilir.

Rüyada zeytin ağacından yeşil zeytin toplamak birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine inanılır.

Rüyada zeytin ağacında yeşil zeytin görmek bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada zeytin ağacından yeşil zeytin yemek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil zeytin siyah zeytin görmek gönlünce bir yaşamı olacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Rüyada yeşil zeytin ağacından zeytin toplamak kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada siyah zeytin ve yeşil zeytin görmek dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, bolluğun ve bereketin düşeceğine işarettir.

Rüyada zeytin ağacı ve yeşil zeytin görmek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin yeşil insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments