Rüyada yeşil tütün tarlası görmek

Rüyada yeşil tütün tarlası görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, kazancının helal para olacağına, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil tütün tarlası gördüyseniz:

  • Hukuki konularda ise, olumlu sonuçlar alınabilir.

Rüyada yeşil tütün tarlası görmek aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada tütün tarlası görmek sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada tütün tarlası sulamak refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada yemyeşil tütün tarlası görmek sorunlu bir hayat yaşayacağına, hevesinin kursağında kalacağına delalet eder.

Rüyada tütün tarlası dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına delalet eder.

Rüyada yeşil tütün fidesi dikmek aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, ömür boyu başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada yeşil tütün kırmak çok hayırlı işlere girileceğine, içini açmaya karar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil tütün dizdiğini görmek beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
lütfiye

öncelikle şunu belirtmek istiyorum çünkü rüyamı burada görüyorum annemde kalan miras toprakta görüyorum şu zamandada orası mütait elinde ve mahkemelikiz 9 senedir bitiremediği inşaat var rüyamdada burasının eski zamanlarda olduğu gibi tütün ekilmiş bazı yerleri fide şeklinde bazı yerleri dahadabüyümüş tütün görüyorum burda çalış deniliyor bende bir bölümünü çalışırım şurdan şuraya kadar çalışmam diyorum