Rüyada yeşil tütün fidesi dikmek

Rüyada yeşil tütün fidesi dikmek insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine alamet eder.

Rüyada yeşil tütün fidesi dikmek gördüyseniz:

  • Serilip kalacak zamanınızın olmadığını bilmelisiniz.

Rüyada yeşil tütün fidesi dikmek derin bir nefes alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada yeşil tütün fidesi görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine delalettir.

Rüyada tütün fidesi dikmek deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada toprağa tütün fidesi dikmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine yorulur.

Rüyada tütün fidesi görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına delalettir.

Rüyada yeşil tütün tarlası görmek uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil tütün kırdığını görmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, art niyetli kişilere uyacağına tabir olunur.

Rüyada tarlada yeşil tütün kırmak darda kalacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments