Rüyada yeşil parlak ayakkabı görmek

Rüyada yeşil parlak ayakkabı görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil parlak ayakkabı gördüyseniz:

  • Anlatmak istediklerinizi tam düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada parlak yeşil ayakkabı görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, sevinileceğine işarettir.

Rüyada yeşil parlak ayakkabı görmek güllük gülistanlık olacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine işarettir.

Rüyada gri parlak ayakkabı görmek mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah parlak ayakkabı görmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlak taşlı ayakkabı giymek elindekileri de yitireceğine, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı parlak ayakkabı giymek ticaretinin genişleyeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada parlak yeşil yılan görmek kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil parlak kumaş görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments