Rüyada yeşil papatya görmek

Rüyada yeşil papatya görmek çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, hatalarını fark edeceğine, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil papatya gördüyseniz:

  • Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Rüyada yeşil papatya görmek hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor papatya umutlarının kırılacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına işarettir.

Rüyada papatya kaynatmak kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına delalettir.

Rüyada papatya kurutmak ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papatya dağıtmak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına inanılır.

Rüyada papatya tarlası çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada iri papatya görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına yorulur.

Rüyada görülen papatya atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments