Rüyada yeşil palto almak

Rüyada yeşil palto almak olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kendini bunu başaracağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil palto almak gördüyseniz:

  • Mantıksız talepleri olan kişiler sorumluluklarınızın ya da iş yükünüzün artmasına neden olabilir.

Rüyada yeşil palto almak sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil palto giymek kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil palto görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil bir palto giymek hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine inanılır.

Rüyada yeşil uzun palto giymek bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, onlar için çabalayacağına alamet eder.

Rüyada yeşil palto kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada mor palto giymek elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına yorulur.

Rüyada palto giymek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments