Rüyada yeşil manzara

Rüyada yeşil manzara uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil manzara gördüyseniz:

  • Tamamlanması gereken işleri tamamladıktan sonra yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada yeşil soğan yeşil sarımsak görmek sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye ve yeşil biber görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına yorulur.

Rüyada yeşil soğan ve yeşil biber görmek çok iyi işler ortaya konacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yeşil ağaçlar görmek imza ve söz yetkisi edineceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına yorulur.

Rüyada yeşil yeşil kusmak rüya sahibinin yalnızlaşacağına, edilen duaların allah katında kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına işaret eder.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek sevinçten gözyaşı dökeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine yorulur.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek ruhlarına mevlit okutacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.