Rüyada yeşil kamış

Rüyada yeşil kamış az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kamış gördüyseniz:

  • Kişisel gelişiminize faydası olmayan veya bir adım bile ilerlemeyn iş, bağlantı veya ilişkileri geride bırakmak isteyebilir, ateşli tartışmalar içine girebilirsiniz.

Rüyada yeşil fasulye ve yeşil biber görmek maddi kaynakların zarar göreceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan yeşil sarımsak görmek gelirinin de garanti altında olacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil soğan ve yeşil biber görmek iyilik bulacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yeşil ağaçlar görmek kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil yeşil kusmak sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, işlerinde başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek üzgün ve hasta olacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments