Rüyada yeşil ishal olmak

Rüyada yeşil ishal olmak yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ishal olmak gördüyseniz:

  • Tesadüflere ya da güzellikle ilgili konulara önem vermelisiniz.

Rüyada yeşil ishal olmak sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil ishal görmek çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ishal kaka yapmak yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasını ishal görmek ona mutluluk getireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ishal olmak ve kusmak yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada ishal olmak diyadinnet ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına inanılır.

Rüyada ishal ettiğini görmek bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz ishal olmak ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.