Rüyada yeşil gül ağacı görmek

Rüyada yeşil gül ağacı görmek kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, başka insanları aldatmasına engel olacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil gül ağacı gördüyseniz:

  • Aynı şekilde siz de, size söylenen herşeye farklı bir anlam yükleyerek saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz.

Rüyada yeşil gül ağacı görmek insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, kurulu düzeni olacağına alamet eder.

Rüyada yeşil muz ağacı görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çam ağacı görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil zeytin agacı çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada yeşil fındık ağacı görmek sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil selvi ağacı görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil üzüm ağacı görmek çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına delalet eder.

Rüyada yeşil nohut ağacı görmek zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments