Rüyada yeşil çerçeveli pencere görmek

Rüyada yeşil çerçeveli pencere görmek ticaretin değer ve hız kazanacağına, çok sevinçli haberler alacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına inanılır.

Rüyada yeşil çerçeveli pencere gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada yeşil çerçeveli pencere görmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi çerçeveli pencere görmek aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz çerçeveli pencere görmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil çerçeveli ayna görmek ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine yorulur.

Rüyada yeşil çerçeveli gözlük ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çerçeveli gözlük görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine inanılır.

Rüyada yeşil pencere bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, idealist davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çerçeveli gözlük takmak uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada yeşil çerçeveli pencere görmek

  1. Rüyamda önce açık iki tane mezar kazılmış biri benimmis üst katta evim yapılmış çok güzel bu akşam da yeşil çerçeveli pencereler takıldı dün akşam gördüğüm rüya beni çok etkiledi bu akşam geniş pencereler takıldı yorumunu merak ediyorum

    • Mürşid der ki,
      Rüyanız toparlanmaya, sağlığa ve gönüle delalet eder. Rüya alimlerine göre yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine; sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına; gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.