Rüyada yeşil bir içecek görmek

Rüyada yeşil bir içecek görmek kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, istenmeyen olayların olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil bir içecek gördüyseniz:

  • Duygularınız başta olmak üzere birçok konuyu ele almanız gerekecek.

Rüyada yeşil bir içecek görmek sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil içecek içmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına tabir olunur.

Rüyada bir içecek içmek zor zamanlar yaşanacağına, sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada içecek dağıtmak şansın ve kısmetin açılacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada içecek su görmek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada içecek satın almak aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi içecek görmek parasız ve ekmeksiz kalacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada tatlı içecek içmek fakir fukaranın karnının doyurulacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.