Rüyada yere çömelmek

Rüyada yere çömelmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, adını herkese duyuracağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine alamet eder.

Rüyada yere çömelmek gördüyseniz:

  • Daha hassas olmakta fayda var.

Rüyada yere çömelmek evde tatlı bir telaş yaşanacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada yere et atmak alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bi yere ulaşmak büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yere fırlatmak artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına tabir olunur.

Rüyada bi yere taşınmak yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına rivayet eder.

Rüyada yere batmak büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada bir yere geç kalmak hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine alamet eder.

Rüyada yere yapışmak maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments